Strona głównaGryAnthem bez loot boxów i bez PvP

Anthem bez loot boxów i bez PvP

Electronic Arts ogłosiło, że premiera Anthem odbędzie się 22 lutego przyszłego roku. Mimo, że gra będzie wspierać zarówno grę solo jak i w kooperacji, będzie wymagała stałego połączenia z Internetem. Nie znajdziemy w niej także trybu PvP.

Co więcej EA potwierdziło, że gra nie będzie zawierała żadnych loot boxów. Według Marka Darraha z BioWare nie będzie opcji P2W, za to będzie możliwości kupowania skórek i innych „upiększaczy”. Tak więc nie będzie pudełek za to będą mikrotransakcje.

Z kolei Mike Gamble, powiedział, że gra nie będzie zawierała żadnych romansów:

Nie będzie żadnych romansów. Będą przyjaźnie. Chodzi np. o takie rzeczy, które zrobiliśmy w Mass Effect, w szczególności z DLC Cytadel. Było tam wiele przyjaźni. Np. Ty i Garrus siedzicie i strzelacie. Chcemy wejść w takie sytuacje. W Anthem nie będzie romantycznych momentów.

W Anthem będzie można grać kooperacyjne w cztery osoby. Odkrywać i walczyć w niebezpiecznym środowisku, w którym mieszkają wielcy bohaterowie i toczy się wyjątkowa historia BioWare. Gracze będą tworzyć własne historie. Więc żadna nowa gra nie będzie taka sama. Odrzutowe kostiumy będą dawały sławę swoim pilotom. To właśnie dzięki nim będziemy mieli możliwość walki i eksploracji tego nieprzyjaznego świata. Gracze będą mogli dostosowywać i personalizować swoje kostiumy, zarówno pod kątem uzbrojenia jak i wyglądu. Bo kto powiedział, że podczas walki nie można także dobrze wyglądać?

EA udostępniło również nowy trailer oraz czterominutowy gameplay z gry:

[you tube=ZFwylDNpgFc] [you tube=9TrdCtCkghg]

I jak wam się podoba? A co myślicie o kwestii stałego połączenia z Internetem? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię