Strona głównaGryAktualnościApex Legends - 9 sezon przyniesie więcej contentu z Titanfalla

Apex Legends – 9 sezon przyniesie więcej contentu z Titanfalla

Respawn Entertainment wraca najwyraźniej do swoich korzeni i planuje do Apex Legends wprowadzić jeszcze więcej rzeczy z Titanfalla.

Najnowsze informacje odnośnie Apex Legends przyniósł nam panel BrownGirlGamerCode. Scenarzysta gry oraz jej Game Director wypowiedzieli się tam na temat przyszłości Apexa oraz dziewiątego sezonu.

Zobacz: Days Gone PC – lepsza grafika i wsparcie dla ekranów ultrawide

Ashley Reed zaczęła od tego, że Apex jest częścią uniwersum Titanfalla i w kolejnym sezonie chcą zintegrować bardziej oba światy. Grenier poinformował z kolei o tonie contentu z Titanfalla i fanom FPS-a zasugerował baczne obserwowanie dziewiątego sezonu.

Titanfall zbierał bardzo dobre oceny, a multiplayer zebrał wokół siebie oddaną społeczność. Gracze będą więc zadowoleni, że niektóre rozwiązania z gry trafią do battle royale. Pozostaje tylko kwestia formy, w jakiej Titanfall zawita do aktualnego projektu Respawn. Możemy dostać go w postaci broni, skinów albo konkretnych mechanik przeniesionych do Apexa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię