Strona głównaGryAktualnościApex Legends czymś więcej niż Battle Royale?

Apex Legends czymś więcej niż Battle Royale?

Twórcy gry Apex Legends zdradzają, że swoją produkcję widzą nie tylko jako Battle Roayle. Respawn Entertainment ma poważne plany co do przyszłości gry.

Apex Legends jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier Battle Royale, jednak twórcom to nie wystarcza i chcą iść znacznie dalej. Obecnie gra przygotowuje się do siódmego sezony, który będzie największą aktualizacją pod względem zawartości. Gracze dostaną trzecią mapę oraz nową postać, Horizon, a także wiele nowych funkcji.

Zobacz: Call of Duty Black Ops Cold War – pora zainwestować w dyski twarde

Podczas gdy tryb Battle Royale rozrasta się, Respawn ma ochotę na coś więcej. Reżyser gry Chad Grenier ujawnił kilka planów na przyszłość. W wywiadzie dla serwisu Eurogamer przyznał, że obecnie pracują nad zawartością do 12 sezonu.

Poza sezonami są też plany na wykorzystanie bohaterów, którzy mogą robić jeszcze inne ekscytujące rzeczy.

W tej chwili jesteśmy grą typu Battle Royale. Myślę, że jeśli spojrzysz w przyszłość, będziemy rozmawiać, o tym czy powinniśmy wyjść poza ten tryb. Mamy listę legend, które kochają gracze – jak inaczej możemy ich używać? W przyszłości gra stanie się czymś więcej. Mamy te wszystkie LTM i inne opcje gry. Myślę, że to świetny punkt wyjścia.

Nie jest jasne, co to może dokładnie oznaczać. Możemy podejrzewać, że będzie to forma PvP w stylu Call of Duty. Wiele osób z ekipy Respawn wcześniej pracowało nas Modern Warfare w Infinity Ward. Kolejną opcją byłby tryb PvE, który pojawił się przy okazji 5 sezonu, ale nie była to kampania ani tryb fabularny.

A Wy jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię