Strona głównaWiadomościApex Legends Mobile – deweloper opóźnia premierę

Apex Legends Mobile – deweloper opóźnia premierę

Z powodu bieżących wydarzeń na świecie Respawn postanowiło opóźnić premierę mobilnej wersji Apex Legends. Ta miała odbyć się w tym tygodniu w 10 krajach.

W lutym Respawn ujawnił, że w tym tygodniu odbędzie się premierę Apex Legends Mobile. Teraz twórca ogłosił, że przesuwa datę premiery gry z powodu bieżących wydarzeń na świecie. Obecnie premiera zaplanowana jest na 7 marca. Chociaż Respawn wprost nie pisze co rozumie pod wydarzenia na świecie to możemy się domyślać, że nie chodzi o nic innego jak inwazję Rosji na Ukrainę.

Zobacz: Apex Legends próbuje naprawić jeden z największych problemów gatunku battle royale

Nad mobilną wersją Apex Legends deweloper pracował przez ostatnie trzy lata. Gra miała trafić w tym tygodniu do Australii, Nowej Zelandii, Argentyny, Kolumbii, Indonezji, Malezji, Meksyku, Peru, Filipin i Singapuru. Ograniczona premiera regionalna będzie trwała przez całą wiosnę, a czas ten zostanie wykorzystany na dopracowanie rozgrywki oraz przygotowanie niezbędnych poprawek.

Respawn prosi graczy w krajach testowych o dzielenie się uwagami i opiniami. Lista dostępnych w mobilnej grze postaci jest podobna do tej jaka była w chwili premiery gry na PC. Gracze z regionów, gdzie ma trafić gra mogą wstępnie rejestrować się do udziału w zabawie na Google Play i iOS App Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię