Strona głównaGryAktualnościApex Legends jeszcze w tym roku dostanie kampanię PvE?

Apex Legends jeszcze w tym roku dostanie kampanię PvE?

Apex Legends może już wkrótce dostać kampanię, przypominającą tę z Roku 3, czyli Quest – kolekcję misji PvE – autorzy pracują nad roadmapą dla swojej gry Battle Royale.

Plany Respawn na kolejne lata Apex Legends zdradził Chad Grenier w wywiadzie dla serwisu Gamespot. Stwierdził, że wielu deweloperów pracujących przy grze, z chęcią kontynuowało by prace nad czymś podobnym jak Quest. Poprzednio, nie udało się dopiąć wszystkich zamierzeń, bo pracom przeszkodził lockdown.

Apex Legends

Pandemia sprawiła, że całe studio przeszło na tryb pracy z domu. To zmusiło Respawn do zmiany planów na sezony 6 i 7. Zmieniły się priorytety i ważniejsza stała się dodawana na bieżąco nowa zawartość, a nie pełna (i bardziej pracochłonna) historia. Dlatego fabułę w trybie Quest finalnie oparto o formę komiksu, który był łatwiejszy do przygotowania niż cała kampania. Ale firma nie poddaje się w planach stworzenia czegoś pełnoprawnego.

Zobacz: Kolekcjonerska karta pamięci dla Nintendo Switch z motywem z Apex Legends.

Jakiekolwiek nie byłyby plany Respawn, możemy być niemal pewni, że efekt ujrzymy jeszcze w tym roku. We wpisie na blogu gry Grenier napisał, że niedługo dostaniemy nowe sposoby rozgrywki, które będą czymś więcej niż Battle Royale.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię