Strona głównaGryAktualnościApex Legends – ruszył crossplay, który znerfował Wraith

Apex Legends – ruszył crossplay, który znerfował Wraith

Deweloperzy uruchomili dziś w Apex Legends crossplay umożliwiający graczom rozgrywkę pomiędzy platformami. Obecnie funkcja jest w fazie beta, jednak już przyniosła zmiany w postaci osłabienia Wraith. Co dalej?

Gracze Aplex Legends korzystający z PC mogą w od dzisiaj grać ze swoimi konsolowymi kolegami dzięki opcji crossplay. Funkcja ta dostępna jest w coraz większej liczbie gier sieciowych. Nie jest jedyna zmiana jaka trafiła do gry. Wraith została nieco osłabiona i nie może biegać już jak Naruto. Dzięki zmniejszonemu hitboxowi oraz szybkiemu biegowi Wraith była bardzo ciężkim przeciwnikiem do pokonania. Teraz postać biega bardziej wyprostowana dzięki czemu łatwiej ją trafić.

Zespół Apex Legends przyznał, że jest im przykro, że musiał pozbyć się świetnej animacji biegania. Jednak jak sami przyznali nie mieli pomysłów na zbalansowanie postaci w inny sposób. Możliwe, że zostaną za to przywrócone wcześniejsze osłabionych umiejętności Wraith.

Zobacz: Prace nad Payday 3 wciąż trwają

Kolejna aktualizacja powinna przynieść miernik uszkodzeń w czasie rzeczywistym. Funkcja ta miałaby umożliwić graczom śledzenie postępów w zdobywaniu odznak obrażeń. Na razie nie ma podanego konkretnego terminu wprowadzenia zmiany.

Zobacz: Tak Ghost of Tsushima powinno wyglądać na PlayStation 5

Wydarzenie Aftermarket potrwa jeszcze do 20 października. W tym czasie możemy zebrać kolekcję 24 wyjątkowych elementów kosmetycznych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię