Strona głównaGryAktualnościAshe dołącza do ekipy Overwatch

Ashe dołącza do ekipy Overwatch

Blizzard ogłosił, że najnowszym bohaterem Overwatch będzie kowbojka Ashe. Blizzard korzystając z popularności klimatów Dzikiego Zachodu wywołanego przez Red Dead Redemption 2 do swojej gry również chciał dodać coś w temacie.

Ashe jest liderem zespołu jest przywódczyni gangu Zadymiarzy i drugą po McCree postacią związana z tematyką dzikiego zachodu. Jej główną bronią jest karabin, z którego potrafi korzystać ze śmiertelną precyzją. Ze swojej broni może prowadzić szybki ostrzał z biodra lub używać celownika dla uzyskania większych obrażeń. Wrogowie mogą oberwać od Ashe laską dynamitu a w bezpośrednim starciu zostać poczęstowani porcją śrutu wprost z obrzyna, który powoduje odrzut. U boku kowbojki może również stanąć omicki pomocnik B.O.B.

Zobacz także:WarCraft III Reforged, czyli powrót króla w HD

A przy okazji jak już jesteśmy przy tematach Dzikiego Zachodu i wspominamy o McCree, to facet doczekał się swojej krótkiej animacji zatytułowanej Reunion.

Trzeba przyznać, że na BlizzConie dzieje się bardzo dużo. Zwłaszcza w temacie Overwatch. Blizzard wypuszcza gamerskie płatki śniadaniowe.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię