ASRock prezentuje nową serię niereferencyjnych kart graficznych

REDAKCJA
ASRock prezentuje nową serię niereferencyjnych kart graficznych

ASRock Phantom Gaming to zupełnie nowa seria niereferencyjnych kart graficznych. To modele skierowane do wymagających użytkowników, którzy lubują się w konstrukcjach z procesorami graficznymi AMD.

ASRock Phantom Gaming to nowa seria niereferencyjnych kart graficznych z serii Radeon RX 500. Póki co będą do niej należeć cztery modele: Radeon RX 580, RX 570, RX 560 z 2 GB pamięci i RX 550. Z tej okazji producent opublikował wideo:

[you tube=0rx5C6n9xJ0]

Najmocniejszym modele z serii będzie Radeon RX 580. Taktowanie rdzenia w trybie OC zostało podniesione do 1435 MHz. Z kolei pamięci będą działać z częstotliwością 8320 MHz. Za chłodzenie będzie odpowiadać system z dwoma wentylatorami. Karta wyposażona jest w 3 złącza DisplayPort i po jednym HDMI oraz DVI.

Kolejny model to Radeon RX570 z taktowaniem odpowiednio 1331 i 7280 MHz. Ten model wyposażony jest w dokładnie to samo chłodzenie, co RX 580. Dla mniej wymagających powstały modele RX 560 i RX550, oba z 2 GB pamięci VRAM GDDR5. To konstrukcje typu mini, które zajmują niewiele miejsca w obudowie. Chłodzone są przez pojedynczy wentylator. RX 560 w trybie OC ma zegar ustawiony na 1194 MHz, a RX550 na 1144 MHz. W obu przypadkach pamięć działa z taktowaniem 6240 MHz.

Ceny nie są jeszcze znane.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco!

Obserwuj Gaming Society w Google News

Obserwuj
Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane artykuły