Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Infinity nie będzie free to play, za to z elementami...

Assassin’s Creed Infinity nie będzie free to play, za to z elementami kochanymi przez fanów

Ubisoft zdradził nowe szczegóły Assassin’s Creed Infinity – pod taką nazwą kodową znana jest póki co kolejna gra z serii.

Informacje o Assassin’s Creed Infinity były częścią briefingu na temat finansów Ubisoftu. CEO firmy, Yves Guillemot, potwierdził, że gra nie będzie free-to-play i dodał, że będzie “olbrzymia” oraz ze wszystkim co fani kochają w serii. Ma też zawierać sporo elementów narracyjnych.

Assassin's Creed Infinity

Zarząd potwierdził też, że gra jest póki co we wczesnej fazie rozwoju – prawdopodobnie nie zostanie wypuszczona przed 2024 roku i to w najlepszym wypadku. Nie wiadomo kiedy premiera nastąpi dokładnie, ale póki co planowane jest wypuszczanie znaczących fragmentów zawartości dla innych gier, każdego roku. Dotyczy to m.in. Valhalli, która jest drugim, największym tytułem w historii Ubisoftu jeśli chodzi o generowanie zysków.

Zobacz: Ubisoft nie zamierza rezygnować z NFT – mimo protestów graczy i… swoich pracowników

Nad rozwojem Infinity pracuje Ubisoft Montreal oraz Quebec. O jej istnieniu wiemy od lipca, kiedy to ujawnił ją raport Bloomberga i opisał grę jako ogromną platformę online, ewoluującą z czasem. Ma też być czymś w rodzaju kilku gier w jednej, co byłoby olbrzymim odstępstwem od tego, co znamy z serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię