Strona głównaWiadomościAssassin's Creed IV Black Flag, World in Conflikt oraz Watchdogs znów za...

Assassin’s Creed IV Black Flag, World in Conflikt oraz Watchdogs znów za darmo, a The Division i Ghost Recon Wildlands ozłocone trialem

Ubisoft postanowił przedłużyć promocję na wcześniej udostępnione gry. Kto zapomniał poprzednim razem dodać gierki do konta Uplay, może zrobić to w ciągu kilku kolejnych dni.

Nie wiadomo czy to ostatni i jedyny prezent od Francuzów w tym roku, ale jest to z ich strony bardzo miły gest. Ponownie za pośrednictwem platformy Uplay możemy dodać 3 pełne wersje gier (o ile jeszcze tego nie zrobiliśmy). Przechodząc na stronę Ubisoftu znajdziemy się pod ostrzałem gry akcji/RPG Assassin’s Creed IV Black Flag i Watchdogs oraz strategii wojennej World in Conflikt. Wszystkie oczywiście są bezpłatnie dodawane do naszego konta na cyfrowej platformie. Macie na to czas do 23 grudnia, do godziny 11.

Co wielce ucieszy leniuszków, odnośniki do wymienionych tytułów są skumulowane na jednej podstronie. Oprócz nich zauważymy także dodatkowe dwie produkcje nastawione na dynamiczną akcję w otwartym świecie. Mianowicie mowa tu o Ghost Recon Wildlands i The Division, które pozwalają pograć w pojedynkę, a także przez sieć choćby w trybie kooperacji.

Są to jednakże wersje trialowe pozwalające sprawdzić surową podstawkę bez najnowszych rozszerzeń. Niemiłe dla graczy okażą się ograniczenia w postaci udostępnionego czasu rozgrywki i poziomu kontrolowanego bohatera. W przypadku Wildlands jest to 5 godzin kampanii głównej, a w The Division 6 godzin lub osiągnięcie 8 levelu. Mimo wszystko polecamy do ogrania z przyjaciółmi, gdyż są to jedne z najlepszych gier do kooperacji – nasz ranking nie kłamie. 

Macie już u siebie dodane wszystkie gierki z promocji?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię