Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Shadows – do sieci trafił pierwszy zwiastun, znamy cenę oraz...

Assassin’s Creed Shadows – do sieci trafił pierwszy zwiastun, znamy cenę oraz bohaterów

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ubisoft udostępnił pierwszy zwiastun najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed. Shadows trafi do graczy jeszcze w tym roku.

Akcja Assassin’s Creed Shadows rozgrywać będzie się w Japonii. Gra trafi na PC na Ubisoft Store i Epic, oraz na Ps5, Xbox Series oraz Amazon Luna i MAC OS. Ubisoft udostępnił zwiastun, jednak nie przedstawia on fragmentów rozgrywki. W grze pokierujemy dwójką bohaterów: kobietą-shinobi o imieniu Naoe oraz czarnoskórym samurajem Yasuke.

Ile kosztuje Assassin’s Creed Shadows?

Gra dostępna będzie w trzech wersjach. Poniżej ceny na PC:

  • Standard za 289,90 zł – podstawowe wydanie gry
  • Gold za 439,90 zł – gra oraz przepustka sezonowa z dodatkową zawartością i przyszłymi DLC, a także 3-dniowy wcześniejszy dostęp do tytułu
  • Ultimate za 539,90 zł – zawartość edycji Gold oraz paczka wyposażenia dla postaci, jak i dodatkowe punkty umiejętności do rozdania

Wersja Ultimate trafi do usługi Ubisoft Plus w cenie blisko 75 złotych za miesiąc.

Premiera 15 listopada.

Assassin’s Creed Shadows fabuła

Akcja gry toczy się w XVI-wiecznej Japonii ery Azuchi-Momoyama. Gracze poznają losy Naoe – asasynki shinobi z prowincji Iga oraz Yasuke, potężnego afrykańskiego samuraja z legend. Ta dwójka bohaterów będzie początkiem nowej ery w historii Japonii.

Każda z postaci będzie reprezentowała inny styl rozgrywki. Shinobi to skrytobójstwa i ciche przemieszczenia się pomiędzy wrogami. Samuraj postawi na bezpośrednie starcia. Do dyspozycji dostaniemy potężny arsenał broni oraz umiejętności do rozwinięcia. Do tego dojdzie rozległa mapa z różnorodnymi krajobrazami Japonii. Gra umożliwi tworzenie własnej sieci szpiegowskiej oraz rekrutowanie sojuszników. Pojawi się także trochę zabawy w The Sims i budowania własnej bazy.

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię