Strona głównaGryAssassin's Creed Syndicate za darmo

Assassin’s Creed Syndicate za darmo

Ubisoft rozdaje za darmo Assassin’s Creed Syndicate, jednak trzeba się śpieszyć.

Jak co roku w okresie przedświątecznym Ubisoft rozdaje część ze swoich gier za darmo. W tym roku tradycja ta przyszła nieco wcześniej. Na dobry początek dostajemy Assassin’s Creed Syndicate. Jak czytamy w oficjalnym wpisie:

Ubisoft ma przyjemność zaoferować graczom Assassin’s Creed Syndicate. Możecie odebrać darmową kopię od 27 listopada do 6 grudnia, by móc grać w dowolnym momencie!

Ta cześć serii przenosi nas do XIX-wiecznego Londynu. Jest to także pierwsza odsłona gdy mamy możliwość grania dwiema postaciami, konkretniej bliźniakami Jacobem i Evie, którzy zbiegiem okoliczności stają się częścią wojny pomiędzy zakonem Templariuszy i Asasynów. Tłem rozgrywki jest rewolucja przemysłowa.

Premiera gry miała miejsca w 2015 roku na PC oraz Xbox One i PS4, była już kilkukrotnie rozdawana za darmo lub sprzedawana za grosze. Nie mniej jednak, jeżeli nie macie jej jeszcze w swojej kolekcji to warto. Tytuł możecie pobrać bezpośrednio z aplikacji Ubisoft Connect, ze strony niby też, ale podobno nie działa to prawidłowo. Macie czas do 6 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię