Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed: Valhalla – obie wersje postaci są kanoniczne

Assassin’s Creed: Valhalla – obie wersje postaci są kanoniczne

Reżyser Assassin’s Creed: Valhalla potwierdził, że podobnie jak w poprzedniej części dostępne będą dwie postacie, męska i żeńska. Tym razem jednak obie z nich będą kanoniczne.

W Assassin’s Creed: Odyssey do wyboru mieliśmy dwie postacie, Alexiosa oraz Kassandrę. Jednak tylko Kassandra była postacią kanoniczną. Według informacji przekazanych na Twitterze przez reżysera Assassin’s Creed: Valhalla główna postać – Eivor będzie dostępna zarówno jako kobieta i mężczyzna. Obecność postaci kobiecej zdradzała figurka dostępna w kolekcjonerskim wydaniu gry. Co ciekawe, imię Eivor jest obecnie bardzo popularne i często nadawane jest kobietom.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla zabierze nas do świata Wikingów

Darby McDevitt został zapytany przez jednego z graczy o to ko jest postacią kanoniczną, ten odpowiedział:

Oba wybory są kanoniczne, ale nie zdradzimy jak to ciała, musisz zagrać.

Kluczowa różnica pomiędzy grami polega na tym, że w przypadku Odyssey Alexios i Kassandra byli niezależnymi postaciami. W przypadku Valhalla – Eivor to ta sama postać, a gracz może wybrać jej płeć. O tym jak zostało to rozwiązane fabularnie dowiemy się dopiero gdy zagramy w grę pod koniec tego roku. Assassin’s Creed: Valhalla trafi na PC, Xbox One, PS4 oraz Stadia. Gra ma być również tytułem startowym dla konsol nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię