Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed w Japonii? Nie tym razem

Assassin’s Creed w Japonii? Nie tym razem

Według najnowszych przecieków możemy zapomnieć o tym, że kolejna odsłona Assassin’s Creed będzie rozgrywała się w Japonii. Można powiedzieć, że będzie powtórka z rozrywki.

Wygląda na to, że nici z biegania z samurajskim mieczem w kolejnym Assassin’s Creed. Według kilku anonimowych źródłem z forum 4Chan, kolejna odsłona serii będzie zlokalizowana w średniowiecznej Francji. Co więcej, premiera gry miałby być zaplanowana na 2022 rok.

Zobacz: Denuvo zapowiedziane jako element bezpieczeństwa PlayStation 5

Oczywiście informacje od kilku anonów z 4Chana mogą nie być więcej warte niż szron z zamrażalki w zimie, ale podobne informacje przekazał YouTuber j0nathan. Ten z kolei już wcześniej informował na temat AC Valhalla na długo przed ujawnieniem gry, wiec możemy go traktować jako bardziej pewne źródło informacji.

Sam j0nathan zapewnia, że informacje są sprawdzone i nie zamierza siać niesprawdzonych plotek. Możemy zatem spodziewać się wczorajszego obiadu albo obiadu z mrożonki. Średniowieczna Francja będzie przypominać klimat Anglii z tego samego okresu. Podobnie jak Londyn i Paryż oraz Grecja i Egipt z poprzednich części. Dzięki takiemu zabiegowi Ubi wykorzystało cześć zasobów z Unity w Syndicate oraz elementy Origins w Odyssey. To spowodowało, że dostaliśmy bliźniacze gry wydane po osobie w krótkim czasie.

To kiedy Japonia?

Tym razem deweloperzy wykorzystaliby elementy Valhalli i z Anglii przenieśli nas do Paryża. Z kolei przecieki mówią również o tym, że ostatnie DLC z Valhalla zabierze nas nie gdzie indziej jak do Paryża. Kolejna gra miałby kontynuować część wątków.

W tej sytuacji Japonii możemy spodziewać się dopiero w kolejnej grze za około trzy lata, a dalej Chin jako kolejnego odgrzania fragmentów poprzedniej gry. Oczywiście warto to wszystko traktować jako prawdopodobne, ale nie pewne. Na oficjalne informacje od Ubi pewnie poczekamy do tegorocznego E3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię