Strona głównaWiadomościASUS zapowiedział nową serię kart graficznych AMD Radeon AREZ

ASUS zapowiedział nową serię kart graficznych AMD Radeon AREZ

ASUS oficjalnie potwierdził kolejną serię kart graficznych AMD Radeon produkowaną pod nową marką AREZ.

Okazuje się jednak, że oprócz nowej marki nie ma różnic między obecnymi modelami Radeon a tymi, które pojawią się jako AREZ. Zatem będą to te same karty zapakowane  w nowe pudełko z innym logo.

Nazwa AREZ jest nawiązaniem do kart ARES z dwoma GPU, które ASUS wprowadził jakiś czas temu. Oznacza to, że nazwa ASUS ROG będzie dostępna wyłącznie dla kart GeForce, a zatem karty Radeon będą sprzedawane oddzielne pod etykietą AREZ. Dotychczasowy ASUS ROG Strix Vega 64 będzie teraz występował pod nazwą AREZ Strix RX Vega 64 i tak dalej. Wszystko ma działać w oparciu o działania programu NVIDIA GPP.

Karty graficzne AREZ produkowane są przy użyciu technologii Auto-Extreme, która wykorzystuje najlepsze materiały, aby ustanowić nowy standard jakości, wydajności i wytrzymałości. Od wprowadzenia tej technologii w kartach graficznych ASUS niezawodność wzrosła o 30%. Proces produkcji jest również przyjazny dla środowiska, nie wymaga mocnych chemikaliów i zużywa o 50% mniej energii. Zastosowanie komponentów Super Alloy Power II zapewnia lepszą wydajność kart graficznych oraz zmniejszenie strat mocy a tym samym zużycie energii i wydzielania ciepła, co pozytywnie wpływa na żywotność sprzętu.

GPU AREZ obsługują najnowsze sterowniki AMD Radeon Software Adreanalin Edition, co również dowodzi, że poza zmianą brandu nic więcej się nie zmienia.

Źródło: guru3d

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię