Strona głównaWiadomościRozrywkaAtomówki – wiemy kto wcieli się w bohaterki w aktorskiej wersji kreskówki

Atomówki – wiemy kto wcieli się w bohaterki w aktorskiej wersji kreskówki

The CW przygotowuje aktorską wersję serialu o przygodach super dziewczynek Atomówek. Teraz poznaliśmy nazwiska aktorek, które wcielą się w postacie Bajki, Bójki i Brawurki.

Amerykańska stacja TV The CW rozpoczęła prace nad projektem aktorskiej wersji serialu Atomówki(The Powerpuff Girls). Produkcja będzie oparta na animacji Cartoon Network autorstwa Craiga McCrakena. Produkcją aktorskiej wersji zajmie się Greg Berlanti. Za scenariusz odpowiedzialni się Diablo Cody oraz Heather Regnier.

Dzisiaj została podana informacja kto wcieli się w tytułowe postacie. jako Bójka wystąpi Chloe Bennet, w roli Bajki – Dove Cameron, z kolei jako Brawurka – Yana Perrault.

Zobacz: Knights of the Old Republic: gra otrzyma remake dopasowany do kanonu?

Według wiadomości przekazanych przez portal Variety – Bójka po latach zdołała uporać się z traumą superbohaterki, która powodowała, że czuła się samotna i rozdrażniona. Ponownie chce stać się liderką grupy, ale na własnych warunkach. Bajka z kolei stara odbudować się sławę zdobytą w dzieciństwie, a nie walczyć ze złem. Brawurka z kolei stara się żyć anonimowo i odrzuca od siebie wizję ponownego zastania superbohaterką.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię