Strona głównaWiadomościAtrakcje strefy OPTIMUS-a na GameON w Kielcach

Atrakcje strefy OPTIMUS-a na GameON w Kielcach

Pamiętacie markę OPTIMUS? Wiele lat temu często wśród użytkowników PeCetów w Polsce zdarzały się przypadki, że w ich domach stały maszyny sygnowane właśnie tym logo.

Na zbliżających się targach GameON w Kielcach będziecie mogli zobaczyć jak obecnie prezentują się komputery, które wyszły z OPTIMUS-a. Jednak nie będą to jedyne atrakcje jakie tam na Was czekają.

Przede wszystkim, targi GameON w Kielcach to finały kolejnego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Jest to kolejny krok w otwarciu się ligi na graczy i widzów – najpierw finały rozgrywane były za zamkniętymi drzwiami, potem dostępne jedynie dla wąskiego grona przedstawicieli m.in. mediów. Tym razem każdy chętny będzie mógł obserwować walkę o finałowy triumf na żywo. Oprócz finałów PLE czeka także… turniej w Farming Simulator. Mimo, że brzmi to dość niewiarygodnie, chodzi tu o prawdziwe współzawodnictwo o wysoką stawkę, bo jego zwycięzcy zakwalifikują się do turnieju FarmCon 18 w Niemczech.

A co przygotował sam OPTIMUS? Tu również nie zabraknie esportowych emocji – odwiedzający będą mogli wziąć udział w turniejach 1 vs. 1 w CS:GO oraz Leage of Legends. Pojawi się również strefa free 2 play z obowiązkowymi dzisiaj tytułami, czyli CS-em, LoL-em i Fortnite. Targi to również okazja by przetestować komputery z serii E-Sport i E-Sport Extreme, wyposażone w procesory Intela, RAM od Ballistix i karty graficzne NVidia, jak również płyty główne MSI.

Dodatkową ciekawostką będzie modyfikacja komputera wykonana przez Staszka “Tipsa” Wiertelaka, inspirowana Optimusem Primem z Transformersów. Tips jest znanym w branży autorem modyfikacji zestawów komputerowych oraz autorem trofeum, o które walczyły drużyny CS:GO podczas Good Game League.

Wybieracie się do Kielc?

Źródło: OPTIMUS

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię