Strona głównaWiadomościRozrywkaAvatar 3 – film już praktycznie gotowy

Avatar 3 – film już praktycznie gotowy

Doszło do dość dziwnej sytuacji Avatar 3 jest już praktycznie skończony. Premiera drugiej części zaplanowana jest z kolei na koniec 2022 roku.

Pierwsza część Avatara trafiła do kin w 2009. Produkcja kolejnych części dość znacząco się przeciągnęła. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Jamesa Camerona obecnie produkcja jest na dobrej drodze. Reżyser powiedział, że zdjęcia z udziałem aktorów zostały skończone w przypadku Avatara 2. Z kolei trzecia cześć jest już skończona niemal w 95%.

Zobacz: Multiplayer The Last of Us 2 będzie warty oczekiwania

Zdobywca Oscara przedstawił najnowsze informacje na temat produkcji podczas niedawnej konferencji, w której wziął udział Arnold Schwarzenegger.

Jesteśmy w Nowej Zelandii. Kręcimy pozostałą część akcji na żywo. zostało nam jeszcze około 10%. Mamy 100% dla Avatara 2, a 95% dla Avatara 3.

Chociaż część zdjęć do filmów została ukończona już w 2018 roku, a reszta skończy się niedługo, to jeszcze dużo pracy przed ekipą. Większość pracy w przypadku serii to postprodukcja i cyfrowa obróbka i efekty specjalne. Cameron opóźnił premierę Avatar 2 o rok przesuwając ją z 16 grudnia 2021 na rok 2022.

Nie oznacza to, że mamy dodatkowy rok na ukończenie filmu. Ponieważ w dniu, w którym skończymy prace nad Avatar 2 zaczniemy kończyć prace nad Avatar 3.

Nie mamy jeszcze dokładnych szczegółów na temat fabuły kolejnych części. Wiadomo tylko, że będziemy śledzić dalsze losy Jake’a Scully’ego, Neytiri i ich dzieci podczas odkrywania nowych zakątków Pandory.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię