Strona głównaGryAktualnościAvowed – nowe szczegóły na temat połączenia Skyrim z Pillars of Eternity

Avowed – nowe szczegóły na temat połączenia Skyrim z Pillars of Eternity

Do premiery Avowed jeszcze bardzo długa droga, ba do samej prezentacji gry jest daleko. Na szczęście do sieci trafiło trochę nowych szczegółów dotyczących tego RPG osadzonego w uniwersum Pillars of Eternity.

Wygląda na to, że ekipa odpowiedzialna za Avowed w końcu poradziła sobie z problemami i prace zostały skierowane na właściwy tor. Jak donosi serwis Windows Central, dotarł do dokumentacji opisującej wersję pre-alfa pierwszoosobowego RPG-a tworzonego przez Obsidian. Gra zapowiada się obiecująco.

Zobacz: Dying Light 2 – wybory fabularne mogą zmienić całe miasto

Avowed ma być świeżym spojrzeniem na The Elder Scrolls. Gra będzie osadzona w świecie Pillars of Eternity. Do wyboru dostaniemy wiele klas postaci, a system walki ma przypominać ten ze Skyrim. Oznacza to, że możemy spodziewać się walki oburącz, zarówno bronią jak i magią. W grze znajdą się znane z Pillars zaklęcia i potwory. Chociaż Avowed ma czerpać garściami ze Skyrima to świat ma być znacznie bardziej rozbudowany.

Windows Central uprzedził, że o ile podczas grudniowego The Game Awards zobaczymy pokaz Hellblade 2, to na pokaz Avowed nie mamy co liczyć. O samej grze z oficjalnych źródeł na razie nie wiadomo zbyt wiele. Pozostaje zatem czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię