Strona głównaGryAktualnościBack 4 Blood - poznaliśmy szczegóły beta testów

Back 4 Blood – poznaliśmy szczegóły beta testów

Niedługo zobaczymy następcę Left 4 Dead w akcji. Beta Back 4 Blood rusza już na początku sierpnia.

Miesiąc po miesiącu twórcy Back 4 Blood zdradzają nam kolejne fragmenty swojej gry. Niedawno poznaliśmy ciekawy system kart i dowiedzieliśmy się, że shooter zadebiutuje w Xbox Game Passie. Przyszedł wreszcie czas na to, żeby pomysł deweloperów sprawdzić na własnej skórze.

Zobacz: The Forgotten City – zwiastun premierowy i niezłe oceny w sieci

Od 5 do 9 sierpnia potrwa pierwsza beta gry. Będą to testy dostępne wyłącznie dla posiadaczy preorderów na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Tydzień później gra powróci i otworzy sie na wszystkich graczy. Otwarta beta odbędzie się w okresie od 12 do 16 sierpnia. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą zgłosić swoją chęć na oficjalnej stronie gry.

Fani studia przetestują ich nowy produkt i zobaczą, czy jest to gra warta zakupu. Turtle Rock z kolei będzie miało szansę na przetestowanie stabilności serwerów. Otwarta beta powinna też skutecznie zobrazować hype graczy na nadchodzącego shootera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię