Strona głównaGryAktualnościBaldur's Gate 3 we wrześniu zadebiutuje w Early Access

Baldur’s Gate 3 we wrześniu zadebiutuje w Early Access

Larian Studios, pracujące nad Baldur’s Gate 3, potwierdziło, że gracze będą mogli wypróbować grę już we wrześniu, w ramach Early Access.

Jako twórcy słynnego Divinity: Original Sin, Larian Studios zdawali się być idealnymi kandydatami do prac nad nową odsłoną klasycznej serii RPG Baldur’s Gate. W zeszłym roku potwierdzono, że studio pracuje nad BG3, a wkrótce gracze będą mogli się na własne oczy przekonać co wyszło z tych prac. Podobnie jak w przypadku Divinity: Original Sin 2, autorzy liczą w ten sposób na odzew i opinie społeczności graczy. Metoda ta doskonale sprawdziła się przy poprzednich produkcjach studia, więc podobnie powinno być teraz.

Autorzy Baldur’s Gate 3 podzielili się szczegółami nadchodzącej gry podczas streama na Youtube. Gra zaliczyła już jedno opóźnienie, tym bardziej wiadomość o rychłym debiucie na Steam powinna ucieszyć graczy. Konkretnie będzie to 30 września. Oprócz informacji o Early Access, autorzy zaprezentowali nowy trailer, który ma lepiej pokazać graczom podróż, jaką mają przeżyć w grze. Trailer ten będzie jednocześnie intrem w pełnej wersji. W skrócie – spodziewajcie się mnóstwa wielkich maszkar z innego wymiaru, magii i fenomenów fantasy.

Oprócz wersji na PC, Baldur’s Gate 3 ma się pojawić na Google Stadia.

Cały pokaz i rozmowę z twórcami z Larian Studios możecie zobaczyć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię