Strona głównaGryAktualnościWB Games właśnie zapowiedziało nową grę Batman Arkham?

WB Games właśnie zapowiedziało nową grę Batman Arkham?

W tym roku Batman obchodzi swoje 80-lecie istnienia. Człowiek Nietoperz po raz pierwszy pojawił się w Detective Comics nr 27 w 1939 roku. Czyż nie byłaby to doskonała okazja, aby wprowadzić nową grę z serii Arkham? Wygląda na to, że WB Games właśnie ją zapowiedziało.

Od dawna trwają dyskusje na temat kolejnej gry WB Games z serii Batman Arkham. Plotek było już mnóstwo. Najczęściej mówiło się, że głównymi przeciwnikami alter ego Bruce’a Wayne’a będzie Trybunał Sów, czyli tajemnicza organizacja, do której należą najstarsze rodziny w Gotham. Trybunał na do swojej dyspozycji wyszkolonych zabójców w postaci Talonów. Jeden z nich pojawił się w ostatniej grze z serii Batman Arkham.

Zobacz: Epic Games Store – sześć gier z Batmanem w roli głównej kompletnie za darmo

Batman Arkham – nowa gra?

Wczoraj na oficjalnym koncie WB Games Montreal na Twitterze pojawiło się ciekawe wideo, które miało celebrować 80-lecie istnienia Batmana. Możemy na nim zobaczyć symbol Człowieka Nietoperza, wyświetlony na jednym z budynków. W kilku momentach obraz dziwnie przeskakuje. Jeśli macie odpowiedni refleks i uda Wam się zatrzymać film, to zobaczycie wtedy tajemnicze symbole. Jeden z nich nawiązuje do jeszcze jednego antagonisty Batmana – Ra’s al Ghula, który stoi na czele Ligi Zabójców. Jest on praktycznie nieśmiertelny dzięki kąpielom w Jamach Łazarza, które mogą nawet ożywić martwą osobę.

Zobacz: Czy filmowy Joker i Batman Pattinsona się spotkają? Reżyser odpowiada

Nie wiadomo, co oznaczają pozostałe symbole. Niektóre osoby wskazują na Trybunał Sów, a jeszcze inne na frakcje działające wewnątrz Ligi Zabójców Ra’s al Ghula. Raczej mało prawdopodobne wydaje się, aby przeciwnikami Wayne’a były jednocześnie dwie tajemnicze organizacje. Na ten moment nie wiemy też, kiedy gra zadebiutuje. Według plotek oficjalna zapowiedź ma mieć miejsce na najbliższym Sony State of Play, które odbędzie się już jutro – we wtorek 24 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię