Strona głównaGryAktualnościBatman: Arkham Shadow – wyłącznie na Meta Quest 3

Batman: Arkham Shadow – wyłącznie na Meta Quest 3

Batman: Arkham Shadow przenosi nas z powrotem do legendarnego uniwersum Arkham, tym razem wyłącznie na Meta Quest 3. Nowa gra VR otrzymała swój pierwszy zwiastun fabularny podczas Summer Game Fest Live. W zwiastunie powracamy do Gotham City.

Ponownie mrok opanowuje Gotham, doprowadzając miasto do szaleństwa, mówi Bruce Wayne w oficjalnym zwiastunie. Jedynym światłem pozostaje ogień na ulicach, rzucający cienie szczurów na wszystko, co kiedyś było dobre.

Widzimy wzmiankę o Królu Szczurów na posterunku policji, gdzie Komisarz Gordon wyraźnie jest sfrustrowany brakiem postępów w sprawie. Zwiastun jest osadzony w instrumentalnej wersji Bullet With Butterfly Wings zespołu The Smashing Pumpkins, a mimo całej swojej wściekłości, Gordon nie może zamknąć szczura w klatce.

Batman: Arkham Shadow to pierwsza gra z serii Batman: Arkham od czasu Batman: Arkham VR z 2016 roku, która początkowo była dostępna wyłącznie na PSVR. To samo uniwersum było tłem dla gry Suicide Squad: Kill the Justice League, akcji typu live-service od dewelopera Rocksteady, która nie odniosła sukcesu. Przed tym, ostatnią pełnometrażową grą z serii Arkham była Batman: Arkham Knight, która w odpowiedni sposób zakończyła historię Mrocznego Rycerza.

Arkham Shadow zadebiutuje wyłącznie na Meta Quest 3 tej jesieni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię