Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - beta to build sprzed kilku miesięcy, od tego czasu...

Battlefield 2042 – beta to build sprzed kilku miesięcy, od tego czasu zrobiono duże postępy

DICE wychodzi w obronie beta testów swojej nowej gry. Battlefield 2042 w aktualnym buildzie wygląda podobno duże lepiej. 

Wczoraj oficjalnie rozpoczęła się beta Battlefield 2042. Na razie jest ona zamknięta dla posiadaczy preorderów oraz subskrybentów EA Play, ale już jutro ruszy dla wszystkich użytkowników.

Zobacz: Dom w Valheim można teraz udekorować halloweenową dynią

Na forum EA pojawił się wpis ze wszystkimi błędami, których świadome jest DICE. Community Manager przyznał również, że build ogrywany przez nas w becie ma już kilka miesięcy. „Usprawniamy betę i upewniamy się, że dobrze odzwierciedla grę, którą tworzymy, ale codziennie naprawiamy też coś nowego i ulepszamy swój produkt” – dodał w swojej wypowiedzi.

To samo powiedział general manager DICE, Oskar Gabrielson. Poczyniono podobno bardzo duży progres przez ostatnie dwa miesiące. Gra wygląda i działa lepiej i niektóre z tych usprawnień nie trafiły niestety do bety.

W tego typu kwestiach możemy niestety jedynie wierzyć DICE na słowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię