Strona głównaGryBattlefield 2042 znaleziony w wersji fizycznej za niecałe 5 dolarów

Battlefield 2042 znaleziony w wersji fizycznej za niecałe 5 dolarów

Nieraz byliśmy świadkami jak gry, które nie cieszyły się specjalnie ciepłym przyjęciem, błyskawicznie trafiały na promocje. Ale Battlefield 2042 to chyba nowy rekord.

Battlefield 2042 w większości sklepów startował z poziomu 69,99 dolarów, ale gra praktycznie natychmiast po premierze spotkała się z ostrą krytyką fanów, głównie ze względu na niewystarczającą ich zdaniem ilość zawartości oraz generalny poziom zabugowania. Ale chyba mało kto przypuszczał, że tak szybko będzie można znaleźć nowego Battlefielda w promocji za… 5 dolarów.

Żeby nie było wątpliwości – omawiana gra była kompletnie nowa i w wersji na Xboxa Series X, co udowadnia poniższe zdjęcie. Udowadnia ono również promocyjną cenę:

Zdjęcie zostało zrobione w sklepie Gamestop, który ma aktualnie promocje, przeceniające tytuł na 39,82 dolara, ale tutaj jednak wyraźnie chodzi o coś innego. Ciężko też przypuszczać, żeby chodziło o pomyłkę czy żart ze strony jednego z pracowników sklepu. W komentarzach pod tweetem można znaleźć masę opinii, głównie negatywnych, na temat obecnego stanu gry.

Zobacz: Clownfield 2042 – parodia Battlefield 2042 zbiera bardzo dobre oceny na Steam

Może po prostu ktoś w tym konkretnym sklepie stwierdził, że za więcej niż 5 dolarów gra się po prostu nie sprzeda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię