Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - gracze chcą powrotu starych modeli postaci

Battlefield 2042 – gracze chcą powrotu starych modeli postaci

Dzisiaj rozpoczyna się otwarta beta Battlefield 2042. Z każdym kolejnym dniem testów do sieci trafia więcej feedbacku.

Battlefield 2042 prezentuje się całkiem dobrze w trwającej becie. Jest oczywiście sporo błędów i okazjonalne, poważniejsze problemy, ale wciąż moze być to bardzo dobry tytuł. Jednym z największych zarzutów społeczności jest aktualnie widoczność.

Zobacz: Pierwsze recenzje Far Cry 6 zapowiadają solidną produkcję

How to fix Specialists visuals with 30min of photoshop from battlefield2042

Nie chodzi o złe ładowanie się przeciwników czy mylące otoczenie, tylko o modele postaci. Chociaż BF dalej ma dwie strony konfliktu i Amerykanów walczących z Rosjanami, obie strony mają do dyspozycji tych samych specjalistów. Identyczne postaci chodzą w rezultacie po wielkim polu bitwy i póki nie zobaczymy kropki nad czyjąś głową, trudno stwierdzić, po której stronie walczy.

McKay stabbing Mckay while McKay is looking to the other side. from battlefield2042

Bardzo podobny problem miał podczas beta testów Call of Duty: Vanguard. Sledgehammer całkowicie zrezygnowało ze stron konfliktu. Wygląd zależy więc wyłącznie od konkretnego operatora, co przy tak małej puli postaci, doprowadzało do bardzo chaotycznych sytuacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię