Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - otwarta beta rusza we wrześniu

Battlefield 2042 – otwarta beta rusza we wrześniu

Już za nieco ponad miesiąc Battlefield 2042 będzie można przetestować w otwartej becie.

Podczas wczorajszej konferencji EA Play Live dostaliśmy sporo nowych informacji dotyczących gier Electronic Arts. Wśród nich znalazł się oczywiście Battlefield 2042.

Zobacz: PES nazywa się teraz eFootball i zmienia się w grę free to play

Otwarta beta nowej odsłony serii odbędzie się we wrześniu. Na razie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów. Zazwyczaj bety odbywają się w częściach i są dostępne w różnych datach zależnie od posiadanej platformy. Wszystkie te informacje prawdopodobnie pojawią się w kolejnych tygodniach.

Wiemy już za to, że będzie można szybciej uzyskać dostęp do otwartej bety. Najprostszym sposobem jest oczywiście preorder gry. Jeżeli już teraz kupiliście nowego Battlefielda, dostęp do bety dostaniecie przed resztą graczy. To samo dotyczy aktywnych subskrybentów EA Play.

Battlefield 2042 zadebiutuje już 22 października na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S. Wczoraj dowiedzieliśmy się również, że posiadacze edycji Gold lub Ultimate będą mogli grać w BF-a aż tydzień wcześniej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię