Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - pierwsze spojrzenie na skiny do broni i postaci

Battlefield 2042 – pierwsze spojrzenie na skiny do broni i postaci

Wczoraj dowiedzieliśmy się o becie, a dzisiaj przyszedł czas na skiny. Battlefield 2042 ujawnił system progresu w nadchodzącej grze.

Battlefield 2042 ma ujrzeć światło dzienne 19 listopada. Do premiery zostało więc jeszcze trochę czasu i dalej czeka nas otwarta beta. DICE już teraz zaczyna jednak powoli odsłaniać kolejne fragmenty swojej produkcji.

Zobacz: Fall Guys najczęściej ściąganą grą z PlayStation Plus

Battlefield 2042

Na blogu EA pojawił się bardzo obszerny wpis przedstawiający graczom system progresu w BF-ie. Nowa odsłona będzie miała 99 poziomów. W drodze do maksymalnego levelu odblokujemy dziesiątki nowych broni, pojazdów i ekwipunku. Podobnie jak w Call of Duty i poprzednich BF-ach odblokowywanie dodatków do broni dalej będzie następować przez levelowanie danej strzelby czy karabinu.

Battlefield 2042

Nowością będą karty gracza, podobne do tego, co możemy aktualnie znaleźć w Call of Duty. Ma być to sposób na stworzenie własnego profilu i odróżnienie się od innych graczy.

Zobaczyliśmy również pierwsze skiny. Część z nich będzie można odblokować, a inne kupić ze sklepu. W przeciwieństwie do CoD-a, skiny na broniach będą zmieniały wygląd dodatków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię