Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - pierwszy sezon przyniesie nową mapę i specjalistę

Battlefield 2042 – pierwszy sezon przyniesie nową mapę i specjalistę

DICE bierze sprawy w swoje ręce. Już z pierwszym sezonem Battlefield 2042 doczeka się kilku bardzo intrygujących nowości.

Nie trzeba nikomu przypominać, że Battlefield 2042 ma za sobą dosyć ciężką premierę i jeszcze na dobre nie zaczął odkopywać się z narobionego bałaganu. Dobrym początkiem dla usprawnienia gry może być zapowiedziany ostatnio pierwszy sezon.

Zobacz: W Hot Wheels Unleashed zadebiutowało pierwsze DLC

Jak przystało na grę live service, w nowym BF-ie będziemy dostawać regularne aktualizacje w ramach sezonów. Niestety nie znamy jeszcze wielu szczegółów dotyczących systemu rozwoju gry. DICE zdradziło jednak niedawno kilka drobiazgów, które mogą napawać optymizmem weteranów gry.

Pierwszy sezon zadebiutuje razem z mapą Exposure, która „wyniesie design map na zupełnie nowy poziom”. Przynajmniej w takie słowa ubrało swoją pracę DICE. Możliwe, że twórcom chodzi o lokację skupioną na walce piechoty, o co regularnie proszą gracze. W każdym sezonie pojawi się również jeden nowy specjalista.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię