Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 – wielka aktualizacja ma zachęcić graczy do powrotu

Battlefield 2042 – wielka aktualizacja ma zachęcić graczy do powrotu

EA udostępniło właśnie potężną aktualizację do Battlefield 2042. W ten sposób deweloper chce zachęcić graczy do powrotu do gry.

Łatka wprowadza do gry ponad 150 poprawek i usprawnień w niemal każdym aspekcie gry. Powinny one pozytywnie wpłynąć nie tylko na balans rozgrywki, ale także jej jakość. Wśród poprawek znalazły się m.in. takie, które poprawiają interfejs, dzięki czemu łatwiej będzie zarządzać ekwipunkiem.

Zobacz: CD Projekt RED chce stopniowo dodawać elementy multiplayer do swoich gier

Nowością będą tygodniowe misje, za wypełnienie których dostaniemy dodatkowe punkty doświadczenia. Za ukończenie wszystkich w danym tygodniu zapewni nagrodę w postaci skórki.

Zmiany dotknął także Battlefield Portal, w którym dodano nowe układy trybów gry dla Rush na wszystkich mapach Warfare oraz nowe szablony do Konstruktora, a także niestandardowy tryb o nazwie Vehicle Team Deathmatch, w którym wykorzystamy pojazdy bojowe Do Edytora Zasad zostały również dodane nowe opcje logiczne, w tym możliwość sprawdzenia źródła śmiertelnych obrażeń np. z broni białej lub palnej.

DICE obiecało także, że jeszcze w pierwszej połowie grudnia pojawi się mniejsza aktualizacja, która wprowadzi kilka mniejszych poprawek i skupi się na poprawie balansu rozgrywki. Deweloperzy muszą jak najszybciej ogarnąć wszystkie błędy, bo liczba graczy mocno spada. Chwilę po premierze grało jednocześnie po 100 tysięcy osób, teraz jest to około 30. Taki stan nie powinien nikogo dziwić, gra jest pełna błędów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię