Strona głównaWiadomościBattlefield 5 Battle Royale - strach otworzyć lodówkę

Battlefield 5 Battle Royale – strach otworzyć lodówkę

EA i DICE wskakują do rzeki Battle Royale i płyną z jej nurtem. Battlefield 5 będzie kolejną grą, która otrzyma ten tryb rozgrywki. Prawdopodobnie będzie czerpał garściami z PUBG i Fortnite.

Nie jest niespodzianką, że epidemia zaczęła dopadać również gry AAA. Biorąc pod uwagę sukces takich gier jak Fortnite i PlayerUnknown’s Battlegrounds, które wprowadziły tryb Battle Royale na salony, EA również zwęszyło w tym interes i widzi możliwość zwiększenia sprzedaży Battlefield 5.

Krążą plotki, że tryb Battle Royale zobaczymy również w Call of Duty: Black Ops 4 i The Division 2. Nie ma jednak pewności, że BR zostanie zaimplementowany w Battlefield 5 na dzień premiery, która jest zaplanowana na koniec tego roku. Prawdopodobnie zostanie on dodany w późniejszej aktualizacji lub jako DLC. Podobny los może spotkać również Battlefront 2. Jeżeli tak się stanie miejmy nadzieję, że EA pokaże nam nową i ciekawą wariację a nie kalkę tego co znamy z PUBG.

Tryb Battle Royale w Battlefield 5 może nie być częścią gry a osobną bezpłatną grą tak jak było w przypadku Epic Games i Fortnite Battle Royal, który ostatecznie spowodował, że Fortnite umiera sobie cichutko w zapomnieniu.

Jeżeli EA zaimplementuje ten tryb w którejś ze swoich gier z dużym prawdopodobieństwem odniesie sukces zbliżony do PUBG, o ile EA nic nie zepsuje i nie wpadnie na jeden ze swoich „genialnych” pomysłów.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię