Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 bez kampanii dla jednego gracza?

Battlefield 6 bez kampanii dla jednego gracza?

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów serii Battlefield. Wygląda na to, że szósta część będzie pozbawiona kampanii dla jednego gracza. Dostępny będzie wyłącznie tryb wieloosobowy.

Jeszcze przez prezentacją zwiastuna Battlefield 6 do sieci trafiło kilka ciekawych informacji na temat gry. Jak podaje tom Henderson, znany i wiarygodny leaker, najnowsza odsłona serii pojawi się jeszcze w tym roku, w okresie świątecznym. Gra trafi na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC. Niestety w Battlefield 6 ma zabraknąć kampanii dla jednego gracza. Jak podaje Henderson.

Zobacz: AMD Navi 24 znamy pierwszą realną konfigurację

Musiałem spojrzeć na poprzednie raporty EA dotyczące zarobków, ale jest to pierwsza informacja o dochodach, podczas której EA nie wspomniało o kampanii dla jednego gracza, która miałaby pojawić się w tegorocznym B6. To może coś znaczyć. Może też nie znaczyć nic. Jak wspomniałem przez ostatnie kilka miesięcy nie słyszałem nic na temat kampanii. To nie znaczy, że jej tam nie ma, ale sytuacja jest bardzo nietypowa.

Oczywiście wszystkie te informacje warto traktować z lekkim dystansem, ponieważ braku kampanii dla jednego gracza nie potwierdza ani EA, ani DICE. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecomicbook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię