Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 - EA zapowiada reveal i ogłasza grę mobilną w 2022

Battlefield 6 – EA zapowiada reveal i ogłasza grę mobilną w 2022

Temat nowej odsłony serii Battlefield powrócił. Niedługo EA ma oficjalnie zapowiedzieć kolejną część swojego słynnego shootera. 

Electronic Arts jako kolejne planuje podbijać rynek mobilny. Mamy już Call of Duty Mobile, PUBG Mobile. Przyszedł więc czas na Battlefield Mobile. Razem z zapowiedzią nowego projektu DICE wspomniało również o nowej odsłonie serii na PC i konsole.

Zobacz: Call of Duty: Warzone ma już ponad 100 milionów graczy

Prace nad Battlefieldem 6 cały czas trwają. Chociaż nie wiemy wciąż oficjalnie, czy tak nazywa się kolejna część, EA ogłosi to pewnie podczas zapowiedzi, która nastąpi już „niedługo”. PC i konsole nowej generacji mają podobno umożliwić DICE zrobienie gry pełnej widowiskowych pojedynków i chaotycznej walki.

Przy okazji zapowiedzi revealu EA poinformowało również, że powstaje Battlefield w wersji mobilnej. DICE razem z Industrial Toys tworzy zupełnie oddzielną grę od tej, która pojawi się na PC i konsolach. Gra ma wyjść w przyszłym roku i aktualnie wchodzi w fazę testów. W nadchodzących miesiącach mamy więc spodziewać się kolejnych szczegółów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię