Strona główna Gry Aktualności Battlefield 6 już w 2021 roku

Battlefield 6 już w 2021 roku

Wygląda na to, że wyjaśniła się przyczyna, dla której DICE zaprzestanie aktualizacji Battlefield 5. Według informacji przekazanych przez dewelopera, ekipa skupia się obecnie nad Battlefield 6, którego premiera zaplanowana jest na 2021 rok.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zakończeniu przez DICE dostarczania kolejnych aktualizacji do Battlefield 5. Podobnie sytuacja wygląda z grą Battlefront II. Teraz deweloper zdradził przyczynę takiego podejścia. Ekipa studia ma skupić się teraz nad przygotowaniem szóstej części Battlefield. Informację na ten temat można przeczytać w oświadczeniu jakie zostało przekazane serwisowi IGN. Czytamy w nim:

W dalszej perspektywie studio skoncentrowane jest na przyszłości marki Battlefield, którą przedstawi graczom w 2021 roku.

Zobacz: Gracze bezlitośni wobec DICE za “zabicie” Battlefielda 5

To z kolei pokrywa się z planami EA dotyczącymi zysków ze sprzedaży Battlefields w roku fiskalnym 2022. Informacja ta została przekazana jeszcze w styczniu przez Blake’a Jorgensena, czyli dyrektora finansowego EA. Co więcej, Andrew Wilson, prezes firmy przyznał, że Battlefield 6 w pełni będzie wykorzystywał możliwości konsol nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE