Strona głównaGryBattlefield już nigdy nie będzie taki sam - EA i DICE zapowiadają...

Battlefield już nigdy nie będzie taki sam – EA i DICE zapowiadają kolejną część

„Dobra robota, ale to dopiero początek. Battlefield już nigdy nie będzie taki sam” – tymi słowami twórcy zasugerowali wszystkim graczom, że kolejna odsłona serii to będzie prawdziwa rewolucja.

Twórcy Battlefielda rozpoczęli pewną zabawę z graczami. Wszystko powoli prowadzi do zapowiedzi kolejnej odsłony serii, która powinna nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Ale wszystko po kolei. Nie będzie żadnym odkryciem stwierdzenie, że powstaje kolejna część Battlefielda. To tak samo pewne, jak podatki. Jednak wciąż nie wiemy o produkcji zbyt wiele. Na szczęście twórcy zaczęli dawać nam pewne wskazówki.

Zaczęło się od tajemniczego pomieszczenia w Battlefield 1, po wejściu do którego dało się usłyszeć dziwne dźwięki dobiegające z rur kanalizacyjnych. Szybko wykryto, że to kod Morse’a, który zdradza adres strony internetowej: ea.com/neverbethesame. Na niej można aktualnie zobaczyć datę 23 maja 2018 roku oraz hashtag #Battlefield. Ale to nie koniec. Oficjalne konto Battlefield na Twitterze w kilku tweetach opublikowało kolejny kod. Tym razem oznacza on:

– Dobra robota, ale to dopiero początek. Battlefield już nigdy nie będzie taki sam.

Niestety, to wszystko, co wiemy na ten moment. Najprawdopodobniej 23 maja dojdzie do zapowiedzi kolejnej części Battlefielda. Plotki mówią, że może to być Bad Company 3, ale to nic pewnego.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię