Strona głównaGryBattlefield V jednak w czasach II Wojny Światowej?

Battlefield V jednak w czasach II Wojny Światowej?

Jutro (23 maja) oficjalnie zostanie zaprezentowany Battlefield V. Tuż przed tym wydarzeniem twórcy opublikowali na YouTubie krótki teaser, który zdaje się zdradzać więcej niż powinien. Wygląda na to, że seria wraca do czasów II Wojny Światowej.

Teaser nie jest długi. Ma zaledwie 12 sekund z czego większość przypada na planszę z nazwą gry oraz datą i godziną jutrzejszej prezentacji. Samej akcji są zaledwie 2 sekundy. Jednak z tak krótkiego materiału da się wyciągnąć zaskakująco dużo wniosków.

Zacznijmy od tego, że w ciągu tych 2 sekund najprawdopodobniej widzimy krótki materiał z trybu multiplayer, na co wskazują wszelkiej maści oznaczenia. Na nim postać, z oczu której obserwujemy wydarzenia, najwyraźniej jest dobijana przez przeciwnika. Niby nic wielkiego. Jednak to nie na głównym bohaterów powinniśmy patrzeć. Zwróćcie uwagę na elementy po bokach, a przede wszystkim na samej górze. Da się zauważyć oznaczenie obu drużyn, które dość jednoznacznie kojarzą się z nazistowskimi Niemcami i Wielką Brytanią lub Aliantami. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że akcja gry będzie działa się w czasach II Wojny Światowej.

[you tube=_dxQKnzAvWY]

Do tej pory pojawiały się różne informacje. Jedni sugerowali, że wybór padł na II Wojnę Światową, a inny twierdzili, że V w nazwie gry to nawiązanie do Vietnam i to właśnie w Wietnamie wszystko będzie się działo. Póki co wiemy – z obietnic Electronic Arts, że ma być rewolucyjnie. Nie zabraknie trybu dla jednego gracza, a także kilku nowych elementów, np. Battle Royale. Wszystkiego dowiemy się już jutro!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię