Strona głównaGryBattlefield V: Tryb Grand Operations nie będzie dostępny na start

Battlefield V: Tryb Grand Operations nie będzie dostępny na start

Epicki tryb Grand Operations w Battlefield V, który EA opisuje jak ostateczny tryb rozgrywki wieloosobowej nie będzie dostępny podczas premiery gry. Wydawca zaznacza, że pierwsza Wielka Operacja będzie dostępna wkrótce po starcie.

Tryb Grand Operations to ulepszona wersja trybu Operations z Battlefield 1, która była ciągłą bitwą na kilku mapach, gdzie pole gry się zmienia a ostatecznego wyniku nie można przewidzieć. Dla porównania Grand Operations mają być długofalowym przedsięwzięciem rozgrywającym się w ciągu kilku dni w grze, które mogą potrwać ponad godzinę. W trybie tym strona zwycięska jest stale nagradzana, a przegrani mają coraz trudniej.

EA nie podało żadnej przyczyny opóźnień, ani tego jak szybko po premierze będziemy mogli zagrać w Grand Operations. Będzie to szczególnie frustrujące dla graczy planujących zarejestrować się w Origin Access Premier, nowej płatnej subskrypcji EA. Zaletą tego programy jest pełny dostęp do gier pięć dni wcześniej, ale wygląda na to, że tym razem będą musieli poczekać na resztę graczy.

Warto wspomnieć, że w grze będzie wykorzystana nowa mechanika wykrwawiania. W sytuacji gdy zostaniesz zabity, musisz czekać aż medyk Cię ożywi. Takie podejście mocno spowalnia rozgrywkę. Miejmy nadzieję, że mechanizm ten zostanie usunięty przed premierą gry.

A jak Wy oceniacie tą sytuację? Dajcie znać w komentarzach

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię