Strona głównaGryBestsellerowe gry na platformie Steam (30 czerwca - 6 lipca)

Bestsellerowe gry na platformie Steam (30 czerwca – 6 lipca)

Letnia wyprzedaż na Steam odcisnęła piętno na nowym zestawieniu bestsellerów. Wielcy i lubiani powrócili choć na chwilę do rankingu najlepszych gier.

Pewnie chcielibyście zobaczyć coś nowego na pierwszym miejscu rankingu Steam Weekly Sale, ale nic z tego. PUBG przyssało się do stołka i raczej zbyt prędko go nie opuści. Dopóki nie wyskoczy jakaś naprawdę dobra nowość, np. Monster Hunter World, nie spodziewajmy się zmiany lidera.

Tuż za Battle Royalistą uplasowała się legenda Steam i ikona branży rozrywkowej, czyli GTA V. Sporo zawdzięcza trwającej do 5 lipca letniej wyprzedaży, dzięki której zyskała atrakcyjny rabat. Podobnie zresztą Wiedźmin 3 i Divinity: Original Sin 2 zajmujące kolejno 5. i 6. miejsce.

Na chwilę wróćmy jeszcze w okolice szczytu listy najlepiej sprzedających się gier. Na najniższym stopniu podium obóz rozbił DLC do PUBG-a. Oczko niżej Final Fantasy XV.

Wielki comeback na Steamie zaliczył Counter-Strike. Możliwe więc, że liczba graczy grających jednocześnie nieco się zwiększy. Ostatnie dwie pozycje w rankingu to survivalówki The Forest i Ark Survival: Evolved.  

1. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
2. Grand Theft Auto V
3. Event Pass: Sanhok
4. FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION
5. The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition
6. Divinity: Original Sin 2
7. Jurassic World Evolution
8. Counter-Strike: Global Offensive
9. The Forest
10. ARK: Survival Evolved

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię