Strona głównaGryBeta Black Ops 4 Blackout od dziś dostępna za darmo dla wszystkich...

Beta Black Ops 4 Blackout od dziś dostępna za darmo dla wszystkich graczy

Oficjalnie dopiero jutro wystartuje otwarta beta nowego COD-a. Jednak niewielkim nakładem sił i czasu możemy przyspieszyć termin odpalenia pierwszego meczu…

Twórcy kusili graczy zamówieniem przedpremierowym Call of Duty: Black Ops 4, bowiem miało gwarantować wczesny dostęp do wersji beta Blackout zaplanowanej na 14 września. Pozostali mieli poczekać aż do dnia następnego. Jak się jednak okazało Activision postanowiło wprowadzić mała poprawkę do swojego regulaminu.

Osoby, które nie zdecydowały się na złożenie pre-orderu i tak będą mogły już dziś rozegrać mecze w trybie Battle Royale. Dostęp do gry będzie bezpłatny, ale by znaleźć się w gronie szczęśliwców należy poświęcić jedną godzinę swojego życia. W godzinach od 19:00-23:00 będzie wymagana nasza obecność podczas streamów na Twitchu prowadzonych przez znanych Youtuberów. Do wyboru będą Ninja, Shroud, Summit1G lub TimTheTatman.

Całkiem prawdopodobne, że tematem ich streamów będzie nowe Call of Duty. Śledzenie ich materiału ma otworzyć furtkę do samodzielnego testowania gry. Zanim odpalicie któryś ze streamów nie zapomnijcie połączyć Waszego konta na Battle.net z kontem na Twitch.tv. Jeśli tego nie zrobicie, wówczas żadna obejrzana minuta nie zostanie podliczona do rachunku.

Ps. gra jest już dostępna do pobrania, więc chcąc odpalić ją natychmiast po otrzymaniu dostępu warto zawczasu ją zassać z Battle.net.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię