Strona głównaGryAktualnościBeta Call of Duty: Black Ops Cold War - twórcy zapowiadają podwójne...

Beta Call of Duty: Black Ops Cold War – twórcy zapowiadają podwójne doświadczenie

Fani Call of Duty: Black Ops Cold War mogą szykować się na solidny grind. Razem z otwartą betą ruszy podwójne doświadczenie.

Długo czekaliśmy na tę betę Call of Duty: Black Ops Cold War. Wreszcie jest to okazja, żeby przetestować grę na PC i sprawdzić, jak w tym roku prezentuje się cross-play. Treyarch postanowiło dodatkowo urozmaicić nam rozgrywkę podwójnym doświadczeniem.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare wreszcie pozwoli odinstalować niektóre tryby

Już dzisiaj o 19:00 za zdobywane eliminacje i rozgrywane mecze będziemy dostawać dwa razy więcej doświadczenia dla konta oraz broni. Znacznie szybciej odblokujemy tym samym wszystkie nowe elementy ekwipunku.

Jest to również dobra wiadomość dla osób, które nie uczestniczyły w ostatniej zamkniętej becie. Poziom z tych testów przeniósł się na ten weekend, dając niektórym graczom sporą przewagę. Dzięki podwójnemu doświadczeniu wszyscy powinni jednak szybko wylevelować swoje bronie i odblokować najbardziej pożądane przedmioty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię