Strona głównaGryAktualnościBeta Call of Duty: Modern Warfare - druga tura zaoferuje tryb dla...

Beta Call of Duty: Modern Warfare – druga tura zaoferuje tryb dla 64 graczy

Wraz z mijającym weekendem, kończy się pierwsza runda otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare. W ciągu kilku ostatnich dni w grę mogli zagrać posiadacze PlayStation 4, teraz pora na pozostałych graczy.

W następny weekend ma się pojawić beta Call of Duty, zawierająca cross-play i dostępna dla PC oraz Xbox-ów One. Poza tym, w drugim “rzucie” bety gracze będą mogli przetestować działanie nowego trybu – Ground War. Nazwa jest adekwatna do tego, co ma dziać się na ekranach, bo na serwerach stanie naprzeciwko siebie aż 64 graczy, podzielonych na dwie grupy. 

Zobacz: Czyżby w Call of Duty: Modern Warfare miał pojawić się tryb battle royale?

Póki co w nowy tryb pobawimy się na jednej mapie – Karst River Quarry. Będzie to bardzo dobry (i ważny) test dla silnika gry oraz kodu sieciowego – mało która gra obecnie może się pochwalić potyczkami multiplayer-owymi dla aż takiej ilości graczy. Druga otwarta beta Call of Duty będzie dostępna od 21 do 23 września. A miesiąc później – długo wyczekiwana premiera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

  1. Co to za bullshit, że mało jest gier sieciowych na 64 graczy? Jak się gra w gówniane medialne gry z pierwszych stron gazet to ma się zamknięty łeb, fakt. W 64 graczy grało się w Call of Duty dokładnie 15 lat temu przypominając, więc nie jest to kompletnie żadne osiągnięcie – raczej konieczność, a twórcy dodają coś co powinno być w grze juz od lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię