Strona głównaGryBeta testy Battlefield V już w przyszłym tygodniu?

Beta testy Battlefield V już w przyszłym tygodniu?

Beta testy Battlefield V mogą rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. Tak można wywnioskować na podstawie dwóch dat, jakie pojawiły się na witrynie EA Origin. Test alfa zakończyły się już jakiś czas temu, ale EA zaktualizowało wczoraj kafelek i podało nową datę.

Według witryny kolejne testy rozpoczną się 14 sierpnia o 10 rano, z kolei pliki będzie można pobrać już od 13 sierpnia o tej samej godzinie. Rzadko dzieją się tego typu sytuacje, EA na razie milczy w tej sprawie. Możliwe, że podane daty dotyczą drugiego testu wersji alfa, jednak deweloper nie wspominał wcześniej o dwóch testach wersji alfa.

Wydaje się, że rozpoczęcie testów beta na dwa miesiące przed premierą gry to dobry pomysł. Deweloper będzie miał wystarczającą ilość czasu na wprowadzenie ewentualnych poprawek w grze. Jednak bardzo mylące może być to, że DICE informowało o otwartych testach beta zaplanowanych na początek września. Jeszcze bardziej zagadkowy jest wpis na Twitterze na oficjalnym koncie gry:

Mówią, że jeśli chcesz czegoś wystarczająco mocno…

Może to oznaczać dodatkową rundę testowania. Nie mniej nie ma co panikować, wystarczy, że poczekamy do trzynastego i wszystko się wyjaśni.

UPDATE – Okazuje się, że ne musieliśmy czekać tak długo. Na koncie Ubisoft pojawiła się informacja:

Zbierz swoją drużynę i przygotuj się na Battlefield V Closed Alpha 2, począwszy od 14 sierpnia….

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię