Strona głównaWiadomościBeta testy Destiny 2 na PC startują lada chwila

Beta testy Destiny 2 na PC startują lada chwila

To będzie jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Zanim to nastąpi będziemy mogli przetestować za darmo MMOFPS-a.

Serwery Destiny 2 są już przygotowane na przyjazd pecetowych graczy. Na naszej platformie gra ma wyglądać najładniej i najlepiej działać. Przekonają się o tym za chwilę osoby, które złożyły wcześniej pre-order. Zamknięta beta rozpocznie się dla nich już 28 sierpnia. Dzień przed będzie można pobrać pliki instalacyjne z serwisu Battle.net.

Bungie zaprosi na testy również graczy, którzy nie byli skłonni wydać prawie 200 zł na ich najnowszego MMOFPS-a. Blokada gamingowa puści już 29 sierpnia, czyli 8 dni przed oficjalną premierą Destiny 2. Żeby podkręcić atmosferę, twórcy udostępnili w sieci zdjęcie przedstawiające konfigurację sterowania na klawiaturze i myszce.

  

Studio Bungie uprzedza, że ich grę czeka jeszcze kilka poważnych modyfikacji. W trakcie publicznych testów możemy natknąć się na błędy zarówno dotyczące wyświetlania, jak i stabilności pracy. Dlatego zanim uruchomicie Destiny 2, zapoznajcie się z listą producenckich mankamentów:

  • nieukończone wsparcie dla multi-GPU
  • problemy z działaniem gry w przypadku nieaktualnych sterowników
  • problemy z filtrem graficznym MSAA
  • konieczność odpalenia Destiny 2 z usługi Battle.net. W przypadku uruchomienia z pliku exe, gra może wyświetlić komunikat o braku odpowiedzi ze strony klienta
  • ścieżkę dla instalacji gry należy utworzyć bez użycia znaków diakrytycznych 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię