Strona głównaGryAktualnościBethesda zdradza plany wobec Fallouta 76 na ten rok

Bethesda zdradza plany wobec Fallouta 76 na ten rok

Mamy dla Fanów Fallout 76 dobre wieści. Bethesda zdradziła plany dotyczące przyszłości tej gry, a szczególnie tego co pojawi się w tegorocznych aktualizacjach.

Już w pierwszych, wiosennych update’ach firma ma zamiar zacząć spełniać obietnice z początku roku, takie jak loadouty SPECIAL oraz sloty CAMP. Pojawią się też dodatki fabularne oraz… zwierzaki.

Zobacz: Xbox – FPS Boost wkrótce w Fallout 4 i innych grach Bethesdy

Zacznijmy od loadoutów. Dzięki nim gracze mają dostać możliwość kompletnej zmiany charakterystyki postaci. Do tego dojdą sloty CAMP, pozwalające na tworzenie wielu obozowisk w grze. Nie będzie już trzeba wybierać między przytulną chatą i posiadłością, której zazdroszczą nam całe Pustkowia. Wiosenna aktualizacja przyniesie też nowe dzienne misje.

Aktualizacja, którą Bethesda zapowiada na lato przyniesie zakończenie wątku Bractwa Stali, co oznacza nowe misje, NPC-ów, lokacje oraz nagrody. Jeśli chodzi o plany na jesień, te nie są jeszcze tak szczegółowo sprecyzowane. Jednak przy ich okazji też pojawiają się informacje o nowym zestawie dziennych misji. Zima 2021 ma przynieść “opowieści z gwiazd” – nowy rodzaj eventu lub kampanii fabularnej.

Ostatni update w roku ma też dać graczom 4-gwiazdkowe, legendarne bronie i opancerzenie, nowe wydarzenie oraz publiczne wyzwania. I na koniec zwierzaki do obozowiska.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię