Strona główna Gry Aktualności Bethesda zdradza plany wobec Fallouta 76 na ten rok

Bethesda zdradza plany wobec Fallouta 76 na ten rok

- Reklama -

Mamy dla Fanów Fallout 76 dobre wieści. Bethesda zdradziła plany dotyczące przyszłości tej gry, a szczególnie tego co pojawi się w tegorocznych aktualizacjach.

Już w pierwszych, wiosennych update’ach firma ma zamiar zacząć spełniać obietnice z początku roku, takie jak loadouty SPECIAL oraz sloty CAMP. Pojawią się też dodatki fabularne oraz… zwierzaki.

Zobacz: Xbox – FPS Boost wkrótce w Fallout 4 i innych grach Bethesdy

Zacznijmy od loadoutów. Dzięki nim gracze mają dostać możliwość kompletnej zmiany charakterystyki postaci. Do tego dojdą sloty CAMP, pozwalające na tworzenie wielu obozowisk w grze. Nie będzie już trzeba wybierać między przytulną chatą i posiadłością, której zazdroszczą nam całe Pustkowia. Wiosenna aktualizacja przyniesie też nowe dzienne misje.

Aktualizacja, którą Bethesda zapowiada na lato przyniesie zakończenie wątku Bractwa Stali, co oznacza nowe misje, NPC-ów, lokacje oraz nagrody. Jeśli chodzi o plany na jesień, te nie są jeszcze tak szczegółowo sprecyzowane. Jednak przy ich okazji też pojawiają się informacje o nowym zestawie dziennych misji. Zima 2021 ma przynieść “opowieści z gwiazd” – nowy rodzaj eventu lub kampanii fabularnej.

Ostatni update w roku ma też dać graczom 4-gwiazdkowe, legendarne bronie i opancerzenie, nowe wydarzenie oraz publiczne wyzwania. I na koniec zwierzaki do obozowiska.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE