Strona głównaGryAktualnościBethesda nadal oferuje pracę twórcom Fallout London

Bethesda nadal oferuje pracę twórcom Fallout London

Zespół odpowiedzialny za mod do Fallout 4 pt. Fallout London zrobił wrażenie na ekipie Bethesdy. Deweloper przyjmie twórców moda z otwartymi ramionami.

Strona Fallout London Twitter udostępniła informację, że główny doradca techniczny Ryan Johnson opuścił zespół i przeniósł się do Bethesdy. Jest to drugi z twórców, który przeniósł się do Bethesdy. Wcześniej zrobiła to Stephanie Zachariadis.

Zobacz: This War of Mine na PC – za darmo jako lektura szkolna

Kierownik projektu Fallout London, Dean Carter, również otrzymał propozycję pracy w zespole Bethesdy w Wielkiej Brytanii, aby pracować nad Falloutem 76, chociaż odmówili, aby dopilnować rozwoju moda do końca.

W poście napisano, że odejście Johnsona nie wpłynie na tworzenie modyfikacji. FL nadal powinien zostać udostępniony w 2023 roku.

Wiedzieliśmy o tym posunięciu od jakiegoś czasu, dlatego [Johnson] pomógł zebrać swoją wiedzę w bezcenną dokumentację projektową, dzięki czemu reszta zespołu może bezproblemowo pracować na jego miejscu.

Co więcej, [Johnson] ukończył wszystkie swoje oczekiwane zadania związane z projektowaniem poziomów, a także kilka dodatkowych, których nie spodziewaliśmy się, że wykona. daje nam radość z serca, wiedząc, że zabierze swoje niesamowite talenty do firmy, którą wszyscy kochamy.

Fallout: London pozwoli graczom odkrywać postapokaliptyczną  stolicę Wielkiej Brytanii. Na Fallout 5 będziemy musieli jeszcze długo czekać, Todd Howard ujawnił niedawno, że gra ma zostać wydana po Elder Scrolls VI, do którego prawdopodobnie jeszcze wiele lat, biorąc pod uwagę, że został odsunięty na bok, podczas gdy Bethesda koncentruje się na swoim kosmicznym RPG Starfield.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię