Strona głównaWiadomościBethesda pracuje nad nowym tytułem w świecie Gry o Tron?

Bethesda pracuje nad nowym tytułem w świecie Gry o Tron?

Być może już wkrótce doczekamy się nowej gry w fantastycznym świecie stworzonym przez R.R. Martina. Wiele wskazuje na to, że za adaptację Gry o Tron odpowiadać będzie studio Bethesda, znane przede wszystkim z sandboksowych action-RPG.

Informacja pochodzi od amerykańskiej sieci sklepów Target. W ofercie marketu pojawiła się gra Bethesda: Game of Thrones. Oczywiście może to być zwykła wpadka, ale sklep już kilkukrotnie przedwcześnie informował o niezapowiedzianych jeszcze grach, więc jest spora szansa, że tym razem stało się podobnie. Tym bardziej, że w trakcie targów E3 przedstawiciele Bethesda mówili o dwóch tytułach, które nie zostały jeszcze zaprezentowane. Obie gry nie miały być związane z żadną istniejąca marką studia.

Na co możemy liczyć, jeśli gra rzeczywiście powstaje? Oczywistym tropem wydaje się być action-RPG w stylu Skyrima lub Fallouta, ale w krainie Westeros i ze znanymi postaciami z książek i serialu. Jednak na ten moment nic nie wiemy o produkcji. Również dobrze Bethesda może być tylko wydawcą, a za tworzenie gry odpowiada inne studio. Tak naprawdę nie mamy nawet pewności, że gra w świecie Gry o Tron w ogóle powstaje. Ale bez wątpienia action-RPG, w którym dałoby się pokierować losami Jona Snowa lub nawet stworzonego przez siebie bohatera byłoby czymś interesującym. Nie pozostaje nam nic innego jakpo prostu czekać na kolejne informacje. Oby okazały się prawdziwe!

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię