Strona głównaGryAktualnościBeyond Good & Evil 2 wciąż w fazie rozwoju

Beyond Good & Evil 2 wciąż w fazie rozwoju

Według informacji przekazanych przez Ubisoft nadal trwa produkcja Beyond Good & Evil 2. Po raz pierwszy o tytule usłyszeliśmy piętnaście lat temu. Wygląda na to, że deweloper idzie na rekord.

Ubisoft w ciągu ostatnich kilku miesięcy ubił siedem gier. Na szczęście nie dotyczy to Beyond Good & Evil 2, które powstaje już od piętnastu lat i według dewelopera nadal jest w fazie rozwoju. W wywiadzie z serwisem Eurogamer, Ubisoft przyznał, że Rozwój Beyond Good & Evil 2 jest w toku, a zespół ciężko pracuje, aby spełnić ambitną obietnicę.

Gra została zapowiedziana już piętnaście lat temu. Przez większość czasu wydawało się, że prace nad tytułem zostały dawno porzucone. Kilka lat temu dostaliśmy soczysty trailer gry, a potem cisza. Według informacji przekazanych przez serwis Liberation, wiele problemów z powstawaniem gry było związanych ze stylem pracy Michela Ancela. Jednak ten odszedł już ponad dwa lata temu, a o grze nadal cicho.

Zobacz: Fallout 2 Remake 3D – polski projekt przeniesienia gry w trzeci wymiar

Pierwsza część swoją premierę miała dwadzieścia lat temu. Pozostaje zatem pytanie czy jest jeszcze sens. Chociaż osobiście bardzo mocno wkręcił mnie zwiastun gry, chociaż materiał zaprezentowany w 2018 roku wcale nie zachwycał jakością. Czy jednak doczekamy się premiery? Ubisoft twierdzi, że tak.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię