Strona głównaWiadomościBezpłatne demo EARTHLOCK do pobrania na Steam

Bezpłatne demo EARTHLOCK do pobrania na Steam

Snowcastle Games udostępniło za pośrednictwem Steam bezpłatne demo gry EARTHLOCK. Pozwala ono na odkrycie pięknych okolic surowej planety Umbra, która przestała obracać się tysiące cykli temu.

Zainspirowany klasycznymi jRPGami 3D z końca lat 90 EARTHLOCK może pochwalić się turowym systemem walki oraz unikalnym systemem rozwoju postaci. Gracze wkraczają do pięknego świata nawiedzonego przez tragiczną przeszłość i dołączają do grupy fantastycznych bohaterów, aby uratować wuja Amona przed śmiercią z rąk starożytnego kultu. Tylko wtedy będą mogli odkryć sekrety tego świata.

Bendik Stang, CEO at Snowcastle Games, powiedział:

Od uruchomienia na Steamie otrzymaliśmy wiele próśb od społeczności, aby wydać demo. Wszystkie postępy jakich dokonasz w wersji demonstracyjnej przeniosą się do pełnej wersji gry po jej zakupie, będziesz mógł kontynuować grę dokładnie w tym samym miejscu gdzie skończyłeś demo.

Potyczki w grze są trudne i wymagają strategicznego podejścia, a rozbudowany system rozwoju postaci ma kluczowe znaczenie w odniesieniu sukcesu. Demo daje graczom kontrolę nad 6 rożnymi postaciami i prowadzi przez wczesne etapy ich rozwoju. Każdy z członków drużyny charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami.

Poniżej trailer gry:

[you tube=RcLJvdLCPX8]

Demo możecie pobrać ze Steam. Dobrej zabawy.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię