Strona główna Wiadomości Bezpłatne demo EARTHLOCK do pobrania na Steam

Bezpłatne demo EARTHLOCK do pobrania na Steam

- Reklama -

Snowcastle Games udostępniło za pośrednictwem Steam bezpłatne demo gry EARTHLOCK. Pozwala ono na odkrycie pięknych okolic surowej planety Umbra, która przestała obracać się tysiące cykli temu.

Zainspirowany klasycznymi jRPGami 3D z końca lat 90 EARTHLOCK może pochwalić się turowym systemem walki oraz unikalnym systemem rozwoju postaci. Gracze wkraczają do pięknego świata nawiedzonego przez tragiczną przeszłość i dołączają do grupy fantastycznych bohaterów, aby uratować wuja Amona przed śmiercią z rąk starożytnego kultu. Tylko wtedy będą mogli odkryć sekrety tego świata.

Bendik Stang, CEO at Snowcastle Games, powiedział:

Od uruchomienia na Steamie otrzymaliśmy wiele próśb od społeczności, aby wydać demo. Wszystkie postępy jakich dokonasz w wersji demonstracyjnej przeniosą się do pełnej wersji gry po jej zakupie, będziesz mógł kontynuować grę dokładnie w tym samym miejscu gdzie skończyłeś demo.

Potyczki w grze są trudne i wymagają strategicznego podejścia, a rozbudowany system rozwoju postaci ma kluczowe znaczenie w odniesieniu sukcesu. Demo daje graczom kontrolę nad 6 rożnymi postaciami i prowadzi przez wczesne etapy ich rozwoju. Każdy z członków drużyny charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami.

Poniżej trailer gry:

[you tube=RcLJvdLCPX8]

Demo możecie pobrać ze Steam. Dobrej zabawy.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE