Strona głównaGryBlack Ops 4: Dan Bunting o braku kampanii dla jednego gracza

Black Ops 4: Dan Bunting o braku kampanii dla jednego gracza

Call of Duty Black Ops 4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów Activision. Wielu fanów podchodzi do niego entuzjastycznie. Dotyczy to głównie zmian i nowych opcji jakie mają pojawić się w grze.

Wśród nich należy wymienić brak kampanii dla jednego gracza. Dan Bunting podczas jednego z wywiadów powiedział, że głównym celem firmy jest tworzenie gier multiplayer. Dodał również, że w Black Ops 4 kampania dla jednego gracza nie ma racji bytu,bo nie pasowałaby do gry jako całości.

Wypowiedź  Buntinga:

Jeżeli śledziłeś serię Black Ops, to doskonale wiesz, że nigdy nie opowiadamy tej samej historii dwa razy. W pierwszej grze twój towarzysz broni był wytworem wyobraźni. W drugiej części opowiedzieliśmy rozgałęzioną historię. Akcja trzeciej części rozgrywała się w głowie głównego bohatera. Zawsze opowiadaliśmy historię na różne sposoby.

W ten sposób chciał podkreślić, że w każdej z części kampania dla jednego gracza była zupełnie inną historią. Tym razem chcą się skupić na rozgrywce dla wielu graczy bez konieczności wymyślania kolejnej pokręconej historii o urojeniach.

Wkładamy dużo więcej energii w te części gry, w których gracze spędzają najwięcej czasu. Kiedy mówisz o Treyarch myślisz o zombie i multiplayer. Są to elementy Black Ops, które chcemy wyprowadzić na pierwszy plan.

Wygląda na to, że fani będą musieli zadowolić się tym co da im Treyarch. Albo pokazać, że mają gdzieś takie produkcje i zagłosować portfelem.

A jakie jest wasze zdanie na temat kampanii dla jednego gracza? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię