Strona głównaWiadomościRozrywkaBlade Runner i Alien powrócą pod postacią seriali

Blade Runner i Alien powrócą pod postacią seriali

Zarówno Blade Runner jak i Alien wrócą na małe ekrany – oficjalnie potwierdził to Ridley Scott. Obie marki otrzymają seriale, ale nie wiadomo kiedy dokładnie doczekamy się premiery.

Informację o pracach nad serialami Blade Runner oraz Alien Ridley Scott potwierdził w wywiadzie dla brytyjskiego BBC Radio 4. Powstał już scenariusz dla pilota oraz fabuła kolejnych odcinków. Według słów Scotta, istniejący póki co materiał to około 10 godzin. Reżyser potwierdził również istnienie serialu Alien, jednak tutaj prace są mniej zaawansowane bo zarys dopiero powstaje.

blade runner

Zapowiedziany przez reżysera serial to nie pierwsze dzieło, które dotyczy Blade Runnera i powstaje po premierze wersji 2049 sprzed pięciu lat. Powstał już także serial animowany Blade Runner: Black Lotus, który doczekał się emisji pierwszego odcinka na początku listopada.

Zobacz: Aliens: Fireteam na szczycie rankingu sprzedaży w Wielkiej Brytanii

Wokół Aliena dzieje się mniej – jedną produkcji pod tą marką była gra Alien: Convenant z 2017, która otrzymała całkiem ciepłe przyjęcie wśród graczy. Scott nie wspomniał ani słowem jaką historię będzie opowiadał nowy serial, nie wiemy więc na ile cała historia Obcego zostanie w nim odświeżona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTechradar
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię